Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek

Rüyasında kedi gören kişinin kadına ve erkeğe göre yorumu farklı yorumlanmaktadır. Eğer erkekse hayatında laubali, saygısız kişiliğe sahip olduğunu, arkadaşlarını ve çevresindekileri kolayca kandıracak türden insan odluğunu işaret eder. Kadının rüyasında kedi görmesi iki yüzlü biri odluğuna, samimiyetsizliğe yorumlanmaktadır. Rüyalar kadına ve erkeğe göre farklı yorumlanabilmektedir. İyi olan biri hep iyi kalırken kötü olan hep kötü kalır. Evlada sahip birisi için yaşayacağı daraltıcı sıkıntılı sorunların habercisi de olmaktadır. Kedi görmeye dair rüya tabirlerine bakıldığında olumsuzluk, ümitsizlik, riyakar vasıflarda insanların olduğunu tabir edilir.

Rüyada kedi tarafından tırmalanmak: Rüyasında kedi tarafından tırmalanması kişinin hayatında ciddi anlamda düşmanlık besleyen kişiler olduğunun habercisidir. Düşmanın kendini açık şekilde belli etmesi, rüya sahibinin o kişiden gelecek tehlikelere karşı koruması gerekmektedir. Çevresindeki dostları tanımalı, ona düşmanlık besleyenlere karşı gardını alması gerekmektedir.

Rüyada kedi saldırısına uğramak: Rüyanızda kedi saldırısı ile karşılaşıyorsanız eğer kedinin cinsiyeti erkekse ağır hastalık geçireceğinize işaret eder. Saldıracak olan kedinin cinsiyeti dişiyse daha şiddetli olacağına yorumlanır.

Rüyada kedi sürtünmesini görmek: Rüyada kedi sürtündüğünü gören kişi gerçek hayatta insanlara masumane ve safça yaklaştığına işaret eder. Bu insanların hiçbir yanlışı olmadığı, rüya sahibinin karşılıksız güzelliklerle yaklaşan bu insanlardan zamanı geldiğinde nankörlük ve ihanet göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kedi kanı görmek: Rüyasında kedinin kanını gören, iş hayatında çeşitli sorunlar yaşayacağı ve bazı zararlara sahip olacağı yorumlanmaktadır. Sıkıntılı günler geçirilmesi ardından kişinin çevresinden birinin sıkıntılı süreçte kendisine yardım edeceğidir. Kedi kadı gören bir kişinin iyi bir işe sahip olarak hayatına bu denli devam edeceğini de gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu