Rüya Tabirleri

Rüyada Kızlığın Bozulduğunu Görmek

Rüyada Kızlık Zarının Bozulması, Kızlık Zarının Bozulması Tabiri insanları endişenedirse de iyi haberleri müjdeleyerek kişinin geleceğe yönelik hazırlıklarını sağlamaktadır.

Rüyanızda cinsel saldırı veya bir ilişki sonucu kızlık zarınızın bozulduğunu gördüyseniz evinizden ayrılacağınıza haberdar eder. Rüyanızda zarar gördüyseniz bu sizi evliliğe doğru adım atacağınıza işaret edecektir. Evliliğin olması ailenizi bir nebze olsun rahatsız edecektir ilk zamanlar size karşı çıkarlar ama sonra kabullenmek zorunda olacaklardır.

Sevdiğiniz kişi ile birlikte el ele uzaklaşacaksınız bazı durumlarda sizi istemeyecekler ama sevginin gücünü kullanarak bunları rahatlıkla aşabilirsiniz. Sıkıntılara sevginiz ile karşılık vererek yenmeniz mümkün olacaktır. Zor durumda olmanız sizin için bir hayat deneyimi olacağına tabir edilmektedir.

Kızlığın bozulması birliktelik ve evlilik işaret ederek bebek sahibi olacağınıza da yorumlanabilir. Uzun zamandır çocuğu olmayan kişilerin tez zamanda tedaviyle veya doğal yolla hamile olacağına işarette edebilir. Rüyada görülen durumlarda bazen bu durum ikiz bebeğin olacağına yorumlanabilirde.

11 Yorumlar

  1. Rüyada herkesin içinde ayak parmagınız yüzünden kızlığınızın bozulduğunu görmek ardından kanaması baya çok kanaması hemde

  2. ben eve bir gün aralıkla iki hırsızın girdiğini birinin benim bakireliğimi bozduğunu ama geceden bişey hatırlamadığımı söylüyrum diğer gün gelen hırsızıda fark edip yardım istiyorum hırsız kaçıyor.

  3. Ya bende ruyamda bekaretimin bozuldygny gordim ya gorkuyorum oyle ruya gercek gibiydi bir daha uyamadym

    1. Sen arkan açık yatmışsın herhalde olabilir bu tür rüyalar akşam konuşma yada TV gibi yerlerde gördüğünü z birşeylerin etkisinde kalmışsınızdır rüyayıda ondan görmüşsünüzdür fazla merak etme iyi değil merak sen hayatını yaşa

  4. S.a Hâyırlı günler ben bi rüya gördüm ve etkisinde kaldım ben normalde evliyim ama rüyamda bekarmisim bi erkek zorla tecavuz ediyordu bn yapma kuzlim bozulcak die yalvariyordum oda biaey ilmaz seni ben alcam diyodu sonra baktım ki kizligim bozulmuştu kan geldiğini gördüm ama bn evliyim daha dün grdum bu rüyayı çok merak ettim lütfen cevabını yazın.

  5. evet öyle gördüm 2 kere bikere gördüm 1 haftayla araylabirdaha gördüm kan geldiğini ve telaşa girdiğimi korkugumu gördüm sevdiğim kişiyle nasıl evlencem düşüncelerindeydim sizce bu nedemek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu