Rüya Tabirleri

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyasında kuzenini gören birisi için hayırlara vesile olmayacaktır. Rüyayı gören kişiyi zor zamanlar bekler kısa sürede başına gelecek olan durumdan kurtulması haylice zor olacaktır. Rüya sahibinin hayatı biraz düzensizleşerek dengesizleşmeye başlar, kısa zaman sonra sıkıntılar devam eder. Aile içersinde huzursuzluk başlayacak kendi aranızda tatsız olaylarda olabilir. İstemediğiz sorunlar devamlı olarak canınızı sıkar ufak tartışmalar yüzünden dahi ailenin dağılabileceğine yorumlanır.

Kişi kendisini zaman içersinde kaybederek çevresel ilişkileri ve sağlık sorunları ile hayatını devam ettirir. Rüyada kuzen uğursuzluk anlamında dahi bilinmektedir. Kısa süre içersinde sorunlar sizi bekler canınız sıkılacaktır.

Rüyada Kuzeni Öpmek

Rüyada kuzenini içtenlikle öpmek hayra delalet etmektedir. Rüya sahibinin işleri zaman içerisinde düzelerek çok daha iyi durumlara gelecektir. Sıkıntılarını çözerek iyileştirmeye gidecek.

Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek

Rüyada ölüm görmek kişinin ömrünün daha uzun olacağını gösterir. Rüyada kuzenini ölecek olması kuzeninin ömrü uzun olacak olarak yorumlanır. Kişinin üzerindeki karabulutlar uzaklaşacak.

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Rüyada kuzeninin hamile olması hayra işaret etmez. Kuzeninden ötürü kendisine kötü haberler geleceği yorumlanır.

Rüyada Kuzenle Tartışmak

İşlerin kötü gitmesinin ardından insanlar verilen sözleri tutmayacaktır. Kavga ve stresin sonucunda rüya sahibi sıkıntılı zamanlar yaşayacaktır. Kendisine gelen dertlere deva bulmak için uğraşacak ama bulamayacaktır. İşlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına geldiğinde sıkıntıdan dolayı hasta olacağı işaret edilir. Rüyada kuzenle tartışmak, küslükler ve kırgınlıklar insanlara sıkıntı yaratır. Yapılacak hatalar geri dönüşü olmayan sorunları beraberinde getirmektedir.

Rüyada Kuzen ile Evlenmek

Beklenmedik bir olay doğrultusunda kuzenle evlenmek zorunda kalmak hayatın yeniden başlamasıdır. Zor ve sıkıntılı zamanlarda insanların canı sıkılır. Kısa sürede olacak projelerde aksaklıklara sebep vererek can sıkar. Aile içi huzursuzluk başlar, anlaşmazlıklardan dolayı eve gelen insanlar karı koca arasında sıkıntılara sebep olur. Büyük başarı elde etmek yerine kazançlarını kaybederek sıkıntı yaşar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu