Rüya Tabirleri

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak insanların dünya malından uzak kalıp hayra devam etmesine tabir edilir. Rüyada doğuya doğru namaz kılan birisi varsa o kişinin hacca gitmesine tabir edilir. Cuma namazının, nafile namazının ve bayram namazı gibi bir çok yorumu kendi içinde barındırır. Bir kişi namaz kıldığı zaman endişelerinden, kuruntulardan ve kendisine verilen vazifeleri yerine getirir. Borcuna sadık olan birinin kişiye borcunu ödeyeceğidir. Verdiği sözlerini yerine getirileceğini anlatır.

Rüyada Cuma Namazına Gitmek
İnsanlar tarafından hoşgörülü olarak görülüp sizinle iş yapmak istediklerine tabir edilir. İleri de yaşayacağınız sorunların önüne geçerek kendinizi çok daha iyi hissedersiniz. Çevreniz genişleyeceği arkadaşınızın eşinizin dostunuzun size sadık olduğuna anlatır.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak
Ömrünüzün uzun olacağı, alacağınız hayır duaları ile güzel zaman geçireceğinizdir. Ölü kişinin namazını rüyasında gören biri sevdiklerine dua edeceğini gösterir. Dini bozuk olan kişilerin aracılık edeceğine de işaret etmektedir. Dini bozuk olan biri için dini seveceği tez zamanda doğru yolu bulacağına yorumlanır.

Rüyada Bayram Namazı Kılmak

Rüyasında bayram namazının kılınması güzel haberlere işaret eder. Kişi hastaysa hastalıktan kurtularak sıhhatine kavuşacağı, borçluysa borcunu ödeyerek refaha, sıkıntıdaysa sıkıntıdan kurtularak rahatlığa ulaşacağına haber verir. Kişinin yapacağı işlerde hayır olacağı tez vakitte varlığa ulaşacağına yorumlanır.

Rüyada İkindi Namazı Kılmak
İkindi namazını kıldığını gören biri kendisi ya da başkası için yemin eder. Kişinin isteği ve beklentileri zorluk içinde olacağına işaret eder. Kılmayı tamamlayamazsa eğer işleri çok daha zor hal alacağıdır.

Rüyada Cemaat ile Namaz Kılmak
Rüyasında camii ve toplu olarak cemaatle birlikte namaz kılan biri iyi dostlar edinecektir. Güzel günler geçirerek kendisini mecliste bulacağına işaret eder. Ahlaklı dostlar edinerek kötü yoldan uzaklaşarak iyiliğe doğru gideceğini gösterir. Kişi devlet adamıysa eğer halkını gelebilecek olan tehlikelerden kurtararak onlara huzurlu bir gün sunacaktır.

Rüyada Kabe’de Namaz Kılmak
Rüyasında kabe’de namaz kıldığını gören biri hayatı boyunca güzel yerlerde olacaktır. Çevresi tarafından sevilen, sayılan, yetenekli ve güzel ahlaklı adam olacağına işaret eder. İnsanlar tarafından takdir edildiği gibi o kişiyle devamlı iş yapma çabasında olacaklardır.

Rüyada kefen giyerek namaz kılmanız dünya hayatına önem verdiğiniz geleceğe doğru yatırım yapmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada namaz kılarken konuştuğunuzu görmeniz verdiğiniz hediye veya sadakaları size geri iade edecektirler. Yaptığınız yardımlar geri çevrilecek hatalarınızı düzeltmenize tabir edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu