Rüya Tabirleri

Rüyada Sohbet Etmek

Rüyada Söyleşi Yapmak

Rüyada arkadaşlarınız ile sohbet ettiğini gören birisinin geleceğe yönelik düşünceleri yerine gelecektir. Tedirginlikleriniz kalkıp size huzur ve mutluluk sağlanmış olur. Rüyasında sohbet eden birisi zenginliğe ve servete sahip olacak. Yeni bir araba almasına vesile olacak kişilerle tanışıp onlarla aynı yoldan ilerleyecektir. Gideceğini yerlerde çevresi tarafından sohbeti ile takdir edilecek kişiler olacaktır.

Rüyada Dini Sohbet Etmek
Rüyasında sevdikleriniz ile yapacağınız ibadet konuşmaları sayesinde hak yolunda gideceksiniz. Hakkınızda hayırlı olup 5 vakit namaz kılmış olacaksınız.

Rüyada Ölü Birisi İle Sohbet Etmek
Rüyada ölü ile sohbet edilmesi kişilerin yaşadığı sorunları gösterecektir. Yaşayacaklarınız sizi etkilemiş olacak ve huzura kavuşmanıza tabir edilir. İçinize düşen kurtların bir geleceği olmadığı gibi hayırlı olacaksınız.

Rüyada Bir Kadınla Sohbet Etmek
Rüyasında erkek değil de kadınla sohbet edilmesi rüya sahibinin etkileneceğine işaret eder. Kadın ile sohbet demek evliliğin habercisidir. Evleneceğinize işaret edip hayatınıza girecek olan yeni birisi sayesinde ona bağlılık yemini edeceksiniz. Huzur ve mutluluğu bir arada bulduğunuz gibi hayatınızdaki doğru kişi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu