Teknoloji

Telefona Facebook Nasıl İndirilir

Facebook her geçen gün yaygınlaşan sosyal ağlardandır. Yaygınlaştığı gibi milyonlarca insan aktif olarak kullanıyor. Dünya genelinde hizmet verip her yerden insanlarla görüşerek iletişime geçebilirsiniz. Milletlerin bir araya toplanarak arkadaşlık kurmalarına imkan sağlamıştır. Cep telefonunuza yükleyeceğiniz facebook uygulaması sayesinde pratik çözümler yapabilir işlemlerinizi halledersiniz. Kullanıcılarına özellikle yapılan uygulama arkadaşlarınızı sayfalarınızı ve bir çok özelliğinize hızlı şekilde ulaşmanıza imkan sağlıyor.

Samsung ve diğer marka akıllı telefon kullanıcılarının facebook’u cep telefonlarına indirmek için google play yani android uygulaması marketlerine girmesi gerekmektedir. Orada facebook yazdıktan sonra arama yapıp uygulamayı telefonunuza yükleyin. Yüklenen uygulamayı uygulamalarda bulabilip indirirsiniz.

Pratik görüntüler sayesinde hızlıca işlemler yapabilirsiniz. Facebook hesabınızı internet paketi ile erişim sağlayabilir eğer yoksa giriş yapamazsınız. Facebook hesabınızın kullanımı sayesinde rahatlıkla gezinebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu