Okul

Telepati Nedir? Nasıl Telepati Kurulur?

Beş duyu organımızın dışında kurduğumuz iletişim ve algılama becerimizdir. İnsanlar gün içinde farkında olmadan telepati yaparlar ama farkına varmazlar. Altıncı hissimiz ile telepati birbirlerinden farklı değildir. Örneğin kapımız çalındığı zaman kim olduğunu az çok tahmin edebiliriz. Yolda yürürken bir arkadaşımızın bizi araması birer telepati olmaktadır.

Telepati nasıl kurulur?
Konuşmadan karşımızdaki insana çeşitli bilgiler aktarılabilir. Düşünce, fikir ve veri akımı gerçekleşmektedir. İki kişinin bir arada olması ile aklından çeşitli düşünceleri geçirmesiyle karşısındaki de aynı şekilde düşünmeye başlar. Telepati kişilerin düşüncelerini etkileme sanatıdır. İnsanlar üzerinde düşünme yeteneğimizi geliştirebilir ve bunları kullanabiliriz. Çevremizdeki her insanın belli bir altın hissi vardır. Bunlar kuvvetli ve normal olmak üzere şekillenebilmektedir. Akılda kalıcı bilgilerin karşı tarafa aktarılmasının nasıl gerçekleştiği ise düşüncelerin yaygınlaşması sonucunda olur.

Telepati algısı insanlarda yeterince gelişmediğinden karşımızdaki insanı tanımamız mümkün olmayabiliyor. Dostlarınızdan yediğiniz kazıklar olsa gerek insanların altıncı hissi güçlü olsaydı bunlara mani olabilirdi. Becerilerimiz belli bir seviye kadar ulaşır. Doğru şekilde kullanılması ile insanları tanımamız daha kolaylaşır. Gelişen altıncı hisler sayesinde çevremizdeki olumsuzlukları daha önceden algılayarak çeşitli önlemler alabiliriz. İnsanların algılama derecesine bağlı olarak değişkenlik gösteren durumlardandır. Sezgisel becerilerin gelişmesi insanların tanımlamasını kolaylaştırır. Telepatiyi insanlar üzerinden deneyerek algılarımızı geliştirerek ilerleme sağlayabiliriz. Yeni tanıştığımız birisine uzun uzun bakarak fikir yürütebiliriz. O kişiye odaklanarak sezgileriniz ile size gelmesini dilemeniz etki yaratabilir. Bakın daha ne kadar tanımışsınız ve telepati etkisini uygulamışsınız.

Telepati iki kişi arasında gerçekleşir. Birisi diğerine bakar ve olması gerektiğini söyler. Zihinsel olarak düşünceleri yaratmak için iç sesimizi oluşturmalıyız. Telepati odaklanmanız için gerekli olup sessiz ve o iki kişinin birbirlerini algılaması sayesinde gerçekleşir. Mavi ışık odadaki negatiflilikleri pozitife çevireceğinden dolayı düşünceleriniz daha özgür olacaktır. sorgulamayın ve kabul ettirme ile telepati kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu