Sorular Cevaplar

Vampir Nasıl Olunur

Vampir söylentileri asırlar öncesinde insanların büyücülere inanması ile ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan söylentilere göre uzun dişlere sahip olan, geceleri görülen hatta insanların kanı ile beslendikleridir. Efsane ya da gerçeklik payı olan “Dracula” gibi vampirlerin olduğudur.

Yarasaların kan emici olduklarından onlarla eşleştirilerek benzetildikleri bilinmektedir. Çeşitli filmlere konu olan vampirler insanların yaşamsal olaylarını konu almaktadır. İnsanlar filmlerde doğaüstü güçlere sahip vampirlere inanç göstermişlerdir.

Vampirler
Gün batımı ile şafak arasında yattıkları yerden dirilirler. İnsanlara saldıran kanlarını içen varlıklardır. Gerçek olmadığını ve bilgilerin bilim kurgu olduğu da söylenir. Vampir olmak için araştırma yapan insanlar için zorluk çekecekleri gerçektir. Alacakaranlık filminde Edward’a benzemek adına çeşitli yolları deneyen insanlar olmaktadır. Bazı bilgiler ne kadar doğru olsa dahi yanıltıcı olabiliyorlar. Araştırmalarınızda karşınıza karanlık odada 1 saat kadar dur sonra ayı seyret vampir olursun türünde yazılarla dahi rastlayabilirsiniz.

Vampir olmak kadınlara ayrı bir güzellik kattığı düşüncesinde de olabilirsiniz. Vampir görünümüne ulaşmak için diş doktorunuz ile görüşebilirsiniz. Güzel operasyon sayesinde sivri keskin dişlere sahip olduğunuz gibi vampirliğe yakınlaşabilirsiniz.

İnanışlara göre vampirler karanlığı severler. Gündüz vakitleri daha çok uyuyarak geçirir. Geceleri hayatlarını yaşayarak insanlara yaklaşır. İnsan seçiminde görünüşünden daha çok kokularına önem verirler. Vampirler ten kokusuna bayılır, kanlarının rengini göstereceğine inanırlar. Vampir olan biri akan bir kanı gördüğünde kendisini değişik hisseder. Bundan iğrenmezler aksine görmek gerçeği gösterdiklerini düşünmelerine sebep olur. Sarımsaktan uzaklaştıkları gibi kendilerini özgür hissedecekleri bir yerlere giderler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu