Teknoloji

WhatsApp Konuşmalarını Kaydetme ve Gönderme Nasıl Yapılır?

WhatsApp günümüzün popüler sosyal mesajlaşma servisinden olarak hizmet vermektedir. Ücretsiz olarak kullanıldığı gibi resim, video, dosya gönderme işlemlerinin yanı sıra sesli arama servisi ile de hizmet vermeye başladı. Bir çok alanda hizmet verdiği gibi her geçen gün yeni özellikler ilave ediliyor. Normal konuşmalarımız sabahın erken saatlerinde telefona yedekleniyor ama ileriki konuşmaları dilerseniz kayıt altına almanız mümkündür. Kayıt işlemlerini yaptığınız gibi aynı zamanda konuşmalarınızı arkadaşlarınıza kayıt olarak göndermeniz mümkündür.

Örneğin Ahmet ve Ayşe arasındaki konuşmaları dilerseler e-posta yöntemi ile arkadaşlarına iletebilirler. Kimse görmez ve bilmediğinden dolayı işlemlerini kolay şekilde halledebilirler.

WhatsApp konuşmaları kaydetme ve gönderme
WhatsApp sohbetler kısmına giriş yapınız, daha önce sohbet yaptığınız kişiye tıklayınız.
Sohbet sayfasının açılması ile telefonun sol tuşu (seçenekler) kısmına tıklayınız.
Açılacak sayfa üzerinde “Diğer” olana tıklayınız, karşınıza “Sohbeti e-postala” çıkacak ve tıkladığınız takdirde gmail ya da e-posta üzerinden gönderebileceğiniz belirtir.
Gmail aktif ise ona tıklayarak gönderebilir, başka bir mail adresiniz varsa e-mail adresi kısmından giriş yaparak oradan gönderim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Medyalı veya medyasız olarak sorduğunda resim, müzik, ses gibi medya öğelerinden bahsediyor, resimli olarak göndermek isterseniz medyalı olanı işaretleyerek devam edebilirsiniz.

Konuşmaları kendiniz için saklamak istiyorsanız kendi mail adresinize gönderebilir, ayrıca diğer yöntem ise ayarlamaları yaptıktan sonra taslak olarak kaydetmeleri sonucunda mümkün olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu