Okul

Yeni Yıldan Beklentilerimiz İle İlgili Kompozisyon

Yeni bir yılın insana neler getireceğiniz bilemeyiz. Bazen hüzünlü bazen mutlu gireriz. Hiç bilinmedik şeyler başımıza gelerek yüreklerimize parçalayabilir. Yeni yıllın insanlara mutluluk, sağlık, huzur getirmesi dilenir. Yıl içinde ne yaşamış olursa olsun insanlar güzel zaman geçirmeyi ister.

İyisiyle kötüsüyle bir yılı geride bırakarak huzura mutluluğa kavuşabiliriz. İnsanlar birlik içerisinde yeni şeylere adım atar. Yeni yıldan beklentiler güzel zamanları da getirir. Kötü anılardan uzaklaşarak mutlu olmak için çabalanır. Mutlu bir ülke terörün olmadığı insanların birbirlerine yakın olduğu. Yardımlaşma ve dayanışmanın en üst safhada olduğu ülke. Her insanın beklentisi olur benim beklentim ise sağlık, huzur, güvenilir dostluklar ve emeğimizin karşılığı. Verilen emekler beraberinde insana sağlık getirmeli huzur vermelidir. En önemli kavram ise birlik içerisinde olunmasıdır. Her yeni yıl yeni bir başlangıç olarak görülerek geçmişe süzgeç çekilebilir.

İnsanlar yeni yılda bir araya gelir. Birbirlerine karşı iyi dileklerini sunarlar, paylaşır ve hoş vakit geçirirler. Milli piyango çekilişi dahi yeni yılda bir insanı hayallerine kavuşturur. Herkes için değişen bir dönem olarak karşımıza çıkar. Beklentilerimiz güzel bir dünya, barış içerisinde yaşayan uluslar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu