Okul

Yuvanız Niçin Sizin İçin Özeldir

Yuvamız dediğimizde aklımıza gelen evimizdir. Kendimizi huzurlu mutlu hissettiğimiz bir yerin adıdır. Kendimizi en rahat hissettiğimiz yerde olmaktadır. Mutlu olduğumu bu yerde yaşamak her şeyden çok daha güzel ve özel olmaktadır. Evlenerek yuva kurarız ailemizle birlikte yaşarız. Dışarıdan tamamen arınmış olan yuvamızda sıcacık aile, sevgi, saygıyı sonuna kadar hissederiz. Anne ve babamızın olduğu ortam bize huzur verir. Kendi evimizde kimse bizim davranışlarımızı sorgulamaz kendimizi mutlu hissederiz.

İnsanlar evlenip bir araya gelerek hayatlarına yön verirler. Aile olduktan sonra kendi yuvalarında özgürce yaşamlarını sürdürürler. Anne şefkati, baba merhameti ve çocukların neşesi yuvayı oluşturur. Kaç yaşında olursak olalım aile ortamında her zaman çocuk gibiyizdir. Nasıl davrandığımız giydiğimiz konusunda kimse bizi yargılamaz. Her konuda destek çıkan büyüklerimizle cıvıl cıvıl aile ortamı yaşarız. Yuvayı özel kılan değerlere her zaman sahip çıkmalıyız.

Sevginin ve saygının olduğu yerde huzurda vardır. Çocukları neşeleri ailenin mutluluğu hepimizi etkiler. Huzurlu olduğumuz kendi sınırlarımızın olduğu yerdir. Evi yapan aile olma sıcaklığıdır. Ailenin iyi ve kötü günlerini paylaşmaları mutlulukla çoğalmalarını sağlamaktadır. Yaşamak için kendimizi mutlu hissederiz. Kendimizi her şeyden çok daha mutlu görürüz. Yuvamızla ilgili anlatılacak daha çok şey var sizde ilave edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu