Okul

Giriş Gelişme ve Sonuç Bölümleri Olan Hikaye

Giriş Gelişme ve Sonuç Olan Hikaye Örneği, Giriş Gelişme ve Sonuç Kompozisyon

Kış akşamında tanımıştım onu, sessizce dolaşırken buralarda. Gözlerim ona iliştiğinde kalbimin derinliklerinde bir şeyler hissediyordum ona söylemek istediğim “bir ömür değil ebedi olarak sevmekti” diyemedim bir türlü. Birlikte her zamanki gibi göz göze gelirdik dilimiz lal oldu yüreklerimizde kor ateşler düşerdi. Kendimi ilk defa onda bularak hayattan zevk almaya başlamıştır.

Konuşman çok güzel dediğinde dili tutulurdu oldu. Bende daha çok sevebileceğin bir şeyler olduğunu söyledim. Susarak tatlı bir gülümseme oluştu gözlerinde. Gözleri yere bakıyordu mavi renkte severdim meğerse onu böyle doyasıya. Titredi ellerim sonra konuştu senin kalbini sevmek istediğini sadece söyledi. Yüreğim bir an canlanmıştı ömrü hayatım olduğunu biliyordum. Sevda sözlerinden sonra onun için ne kadar haykırdığımı kimse bilemezdi. Değerlim ebediyen sevebileceğim birisi olmuştu.

Gözlerimden hafifçe sevinç yaşları yakıyordu, yanaklarımdan akanlar yüreğimin ona karşı olan sevgisi olmuştu. Sus dedi usulcana bana anlattı tüm duygularını bir iç çekerek bendeki beni sevdiğini söyledi. Hep bende olan bir yüreği varmış aslında.

13 Yorumlar

  1. Sagolun cok isime yaradi💟💟💞💞👀👂👃👣👙👠👠💖👰👰👯👯👯👯👯💇💆💃👤👶😎🙅😫😏😓😤😷😶😶😵😳👙👙👌👌💖👰😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu