Teknoloji

İnstagram Hesap Aç

İnstagram Kaydol, İnstagram Hesap Aç Giriş yapmak için cep telefonuna ihtiyacınız vardır. Giriş sağlamak istiyorsanız gerekli alanları doldurarak kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden kullanımı kapalı olmaktadır.

Popüler fotoğraf paylaşım sitelerinden birisi olan İnstagram bugünlere kayıt olmak için cep telefonlarına ihtiyaç duyulmaktadır. İnternet üzerinden normal bir şekilde kayıt olma imkanınız bulunmamaktadır.

İhtiyacınız olan akıllı telefonlardan birisine sahip olmanızdır. iPhone ve iPad kullanıcıları App Store, Android cihaz kullanan kişiler ise Google Play giriş yaparak arama kısmından İnstagram yazarak uygulamayı cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Kurulum tamamlandıktan sonra simgesine tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz. Sizden giriş veya kayıt işleminin gerçekleştirilmesi istenecektir.

Kaydol dokunduktan sonra sizin kaydolmanız için gerekli alanlar açılacaktır. Doldurduktan sonra yeni İnstagram hesabınıza sahip olmuş olursunuz. Hesabınızın kayıt işlemi tamam olmaktadır iyi günlerde kullanabilirsiniz.

instagram

12 Yorumlar

  1. nen bir instegram açmak istiyorum ama olmuyor nasıl açabilirim yardımcı olurmusunuz bana lütfen:)

  2. lütfen ben bir instegram hesabı açmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

  3. Ben instagram acmak istiyorum fakat soyle bir durum var bu cihazda cok yer kaydettirdi yaziyo nadil instagram acabilirim tarfim edin nerrden acabilirim daha once acmistim ama boyle olmamisti bazi yorumlarda instagram uye limiti dolmustur yaziyooo acil bana yardim edin sebebi bu olabilirmi 😧😧😥😥😭😭😭😹

  4. Ben istagrama kaydolmak istiyorum fakat soyle bir durum var instagram acarken bu cihazda cok yer kaydettirdi yaziyo nasil nerden acabilirim acil cevap verin

  5. arkadaşlarımı yakından takip etmek isterim bundan dolayı istegram açmaya karar verdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu