Teknoloji

İnstagram Ücretli mi?

Sosyal ağlar arasına girenlerden birisi de Instagram olmuştur. Popüler olduğu kadar oldukça yenilikçi yapıya sahiptir. Android ve iPhone (akıllı telefon) kullanıcıları için yapılmış uygulamadır. Fotoğraf paylaşım ağı olarak bildiğimiz sadece telefonlardan bağlantı kurabileceğiniz ağdır. Kısa zamanda yüz milyonlarca kişi tarafından kullanılmaya başlandı. Popülerliği ile birlikte resimler konusunda yorum yazarak kendi düşüncelerinizi sunabiliyorsunuz. Sevdiğiniz her an fotoğraflar paylaşmak konusunda hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. Hızlı ve sade yapısı ile yaratıcığınızı konuşturmuş olacaksınız.

Gelelim asıl soruya yakın zamanda faaliyete geçen en yeni sosyal ağımız tamamen ücretsizdir. Kullanıcıların herhangi bir şekilde para ödemesine gerek bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuz ile uygulamayı indirdikten sonra kayıt yaparak kullanmanız olacak. İnternet paketinizin olması yeterlidir onun dışında ücret falan dahil edilmemekteidr.

Sevdikleriniz ile doyasıya fotoğraflar paylaşabilirsiniz. Cep telefonunuzdan çekeceğiniz fotoğraflar kısa zamanda trend olarak milyonlarca kişinin sizintakip etmesini sağlamanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu