İlginç Bilgiler

Piramitler Neden Yapılmıştır

Piramitler dünya miraslarımızdan birisi olmaktadır muhteşem yapılarda bulunan taşların her biri en az 20 tondan olmaktadır. Bu taşların bunduğu yerlerden getirilmesi yüzlerce kilometrelik yol olduğunu gösteriyor. Sizlere piramitlerin özelliklerinden biraz bahsetmek isteriz bunlar taşlarla ilgili olmayıp günümüzün teknolojisinde hala anlaşılıp çözülmemiştir. Yapımında görevli olan mühendisler yapıldıktan sonra öldürülmüşlerdir.

Piramitlerin içerisinde telefon ve uydu ile ilişkili araçlar çalışmamaktadır
Kirli su piramitlerin içerisinde arındırılmış olarak bulabilirsiniz
Bitkiler piramitlerin içerisinde daha hızlı gelişme gösterir
Piramitlerin içerisinde mevsimler tam tersinedir kış yaz olurken yazda kış olur
Piramitlerin yapımında tabanının yüzeyi ve anıtın yarısının iki katına bölündüğü zaman pi sayısı bulunur piramitler bir çok gizemli olayı içerisinde barındırmaktadır.

Piramitler zamanın firavunları ve eşleri için yapılmıştır. Öldüklerinde eşyaları ve hazineleri ile birlikte gömülürler. İki katlı olup üst katta kral alt katta ise kraliçenin mezarı olmaktadır. Piramitlerde gizemli bubi tuzakları olduğu söyleniyor bugüne kadar hiç birine rastlanmamıştır.

6 Yorumlar

  1. Bunu insanoglunun simdiki teknolojisi ile bile yapamayacagi asikarken hala insanlar tarafindan yapildigini iddia etmek cok sacma. Uzaylilar tarafindan yapildigini bilim adamlarinin bir cogu israrla söylüyorlar ve bende ayni fikirdeyim.
    Ilk bilgisayarda 1 RAM icin koca bina dikildi peki 1965 yilina ait Amerika´da müzede sergilenen laptop´a ne demeli?
    1950 yilinda Romsfeld kasabasina düsen Ufo´yu ve icinden cikan canli uzayli (EBE) ve düsme neticesinde ölen uzaylilari sagir sultan duydu, biliyor. Insanlik tarihinde son 50 yilda ilerleyen teknolojiye ne demeli peki? Akilli cep telefonlari insanoglunun kesfi mi zannediyorsunuz?
    Dikkati mi ceken bir hususu da sizlerle paylasmadan gecemeyecegim. Hala elinde eski iPhone (3,3GS,4 ve 4S) tutup kullananlar (bu yaziyi yazdigimda cikmis modeli 7) bulundurup kullananlar Whatsapp´da yeni model iPhone´lerden Emoji aldiklarinda görünen uzayli kafasini farkettiler mi? EBE´nin ta kendisi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu