Rüya Tabirleri

Rüyada Arabayla Yokuş Çıkmak

Rüyada Yokuş Çıkmak Tabiri, Rüyada Arabayla Yukarı Çıkmak Tabiri Rüyalar bizlere gelecekten haber verdiği gibi dikkat etmemiz gerekenleri hatırlatmaktadır. Bildiğimiz gibi çıkan nesneler veya gördüğümüz cisimler bizlere şekilli olarak ifadeler sunar.

Yokuş çıkmak geleceğinizde karşılaşacağınız güçlüklere karşı mücadele vereceğinize işaret eder. Rüyanın sahibi başına gelecekleri henüz bilmediği gibi karşılaşılacak zorluklar insanların hayatında olumsuz düşüncelere sebebiyet olmasına yorumlanır. İnsanların başarıları yakalamak için mutlaka zorluklarda olacaktır bunları iş hayatınızda dahi görebilirsiniz bu sayede kendiniz adımla yükselmiş olacaksınız.

Yaşanan zorlukların üstesinden gelmek için büyük zorlukla idare etmektedirler. Yokuş yukarı bir yolda aracın içinde bulunan kişilerle birlikte mücadele etmeniz gerekebilir. Yokuştan çıkılıyorsa o kişilerle başınıza açılacak işi birlikte üstesinden gelebilirsiniz. Rüyanızda yokuştan çıkarak sorunu çözebiliyorsanız her işin üstesinden geldiğinize tabir edilir.

2 Yorumlar

  1. merhaba ben rüyamda tranvaydayım yani yolda tren rayı gibi ray var içindekiler tanidiklarim ama bi tek annemi hatirliyorum aşırı dik bir yokuş var duvar gibi raylar o yonde hayir cikmayalim diyorum cikiyor sofor yari yolda geri geri iniyor cikamiyor ben bi dugmeye basiyorum adamlar geliyo inicem diyorum adam geciyor direksiyona bi bakiyorum cikmisiz kolaylikla dugune mi gidiyoduk ne ayagimda ayakkabi yoktu hava gunesli guzeldi. tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu