Rüya Tabirleri

Rüyada El Ele Tutuşmak

Rüyada Elini Tutmak, Rüyada Sevgilinin Elinin Tuttuğun Görmek

Rüyanız hayrola diyerek rüyanızın tabirini sizlere vereceğiniz. Nadir olarak görülen rüyalar arasında kabul edilen el ele tutuşmak en başta insanların hayallerini gerçekleşeceğinin habercisidir.

Güzel haberler geleceğine ve başınıza gelen olayların güzel geçeceğinin habercisidir. Sevdiğiniz birisi yoksa kısa zamanda onunla tanışıp ilişkiniz doğru bir şekilde ilerler. Arkadaşlarınız ile aranızda olan bağ kuvvetlenecek birlikte yapmak istediklerinizi yapacaksınız. Sevdikleriniz ile aranızı düzeltip küslük ve kırgınlıkların sonu olacaktır. Tanışacağınız kişi ideal kişi olduğu gibi size her konuda destek çıkarak yanınızda olacaktır. Aranızı bozmak isteyenlere karşı fitne sokmak isteyenler olacak bunun için birbirinizi dinlemeden karar almamalısınız. Yıllar boyunca kurduğunuz hayallerin suya düşmesinin önüne geçebilirsiniz.

Rüyada sevgilinizin elini tuttuğunuzu görmeniz durumunda güzel zamanlara alamet eder. Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir hayat süreceğinize ve sadakatli olunacağını gösterir. Bağlılığınız ebediyen sürecek vefa ve sevgi gibi hisleriniz asla eksilmeyecektir. Sonuna kadar birlikte hareket edip düşüncelerinizi birbiriniz ile paylaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu