Rüya Tabirleri

Rüyada Kuşla Konuşmak

Kuşları seven birisinin rüyasında öreceği kuş ona hayatın gerçeklerini öğreteceği anlamını taşır. Kuşlar bolluk ve bereketin simgesi olarak bilinir rüyasında birisi kuşları görür eli ile beslerse sahip oldukları değerlenip bereketli olup kısa sürede zengin birisi olmasına işaret etmektedir.

Rüyada kuşla konuşan birisi ise karşılaştığı sorunlara karşılık olgun davranış gösterecektir. Çevresinde olan insanların davranışları daha çocuksu olup onlara bir öğretmen gibi örnek davranışlar sergileyecektir.

Beyaz kuş görmek sahibine müjdeli haberler getirir. Rüya sahibinin gördüğü kuş işlerinin rast ve hayırlı gitmesine vesile olacaktır.

Rüyada konuşan bir kuşun ötmesi yaşadığı yerde yaşanacak toplumsal olaylardan uzak durması gerektiğine işaret eder. Başına bela gelecek veya bu durumdan yakınından birisinin zararlı çıkacağına da tabir edilir.

Yaşayacağı kötü olaylara ve karmaşalara karşı daima soğuk kanlı davranacaktır. Konuştuğu kuşun sesi güzelse ve güzel ötüyorsa rüyasından güzel haberler alacaktır. Hayatının her anlamında güzel zamanlar geçirecektir. İş ve özel hayatında kendisini mutlu edecek haberler alacak. Hayatında birçok engeli kısa zamanda aşarak rahatlığa kavuşacaktır. Konuştuğu kuş kendisine iyi haberler verirse verdiği haberler gerçekleşecektir. Müjdeli haberler her zaman hayra yorumlanır. Kuş büyükse ve güzelse tez zamanda müjdeli haberler alacağına işarettir. Karga ve güzel olmayan bir kuştan alacağı haberler kötü haber olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu