Rüya Tabirleri

Rüyada Maymun Görmek

Rüyada Maymun Görmenin Anlamı

Rüyada maymun ile karşılaşmak hilekar insanlarla dostluk kuracağınıza işaret eder. Maymun kişilerin hayatlarını olumsuz şekilde etkileyerek sahip olduğunuz dostluklar çıkar üstüne olmamasına dikkat ediniz. Kişiler size zulüm ederek zaaflarınızdan faydalanacaktır. Taviz verilmemeli ve insanları tanımak için tekrardan süzgeçten geçirmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Kişilerin gazabından etkilenmemek için elinizden gelenin fazlasını yapmaya çalışmalısınız.

Maymun yavrusu görülmesi aranızdaki günah tohumlarının tekrar atılmasına yorumlanır. Dostluk ile yaklaşıp sizden çıkar beklentilerini ilerleyen zamanlarda göstereceklerdir. Yavru maymun kişileri ayı zamanda yoksulluğa, yalnızlığa ve ihtiyaç sahibi olmanız neden olur. Kişiler hastalanarak etkilenecektir. Hastalığı yüzünden maddi bakımdan oldukça etkilenerek ellerinde olanları kaybedeceklerdir.

Maymun tarafından kovalanılması kişilerin iş hayatında arkadaşları tarafından yüz üstü bırakılacağına işarettir. Kişiler ahlaksız teklifler alarak etkilenecekler. Maymun günah işlemenize sebebiyet olduğundan dolayı kendinizi korumanız gerekmektedir.

Hastalığın habercisi olan maymun sizin sahtekar insanlarla iş yapacağınıza haber verir. Yeni tanıştıklarınıza dikkat ederek onlara paranızı kaptırmamalısınız. Sizden beklenti ve iş teklifi ederek ortak olacağınız yeni işlerde paranızı kaybetmenize sebep olur.

Rüyanızda maymun görmek tanışacağınız insanların size yapacağı ahlaksız davranışlarla kendisini gösterecektir. Maymun hayır getirmediği gibi kişilerden her zaman bir şeyler alır. Çeşitli zarar görmelerine neden olur namus, para, dostluk gibi kavramlarda kaybeden tarafta yer alacağınızı bilmelisiniz. Maymunların kötülüklerinden kurtulmak kendinize vereceğiniz çeki düzen ile düzelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu