Rüya Tabirleri

Rüyada Rimel Görmek

Rimel Sürmek Rüya Tabiri

Rüyanızda rimel kullanan birisini görmeniz durumunda samimiyetsiz, içten pazarlıklı ve kötülüğünüzü düşünecek birisi olduğuna tabir edilir. Çıkarları için elinden geleni yaparak sizi zor durumda bırakacaktır. Çevresindeki üzerek bunlardan birisi siz olduğunuzdan dolayı kötü şekilde etkilenebilirsiniz. Bunu düzeltmek için elinizden gelenin çok daha fazlasını gerçekleştirmeniz gereklidir. Amacı başkalarının parası ile geçinerek elini cebine sokmamaktır.

Birisinin rimel sürdüğünü görüyorsanız eğer size zararı olacağına işaret eder. Kişilerin rimel sürmesi durumunda insanlara beraberinde zarar getirmiş olacaktır. İyiliğinizi daima su istimal ederek aç gözlülük yapacaktır. Siz bu durumdan oldukça fazla etkileneceksiniz. Maddi ve manevi bakımdan yıkıntı yaşayıp tekrar toparlanma zamanınız haylice uzun olacaktır. Kimseye kefil veya söz vererek iş yapmayın elinizdekilerden olmanızın önüne geçebilirsiniz.

Güzellik mağazalarından rimel alan birisini görmeniz durumunda canınız tehlike altında olmasına yorumlanır. Kişi çıkarları için sizi tehlikeye sokacaktır. Trafik kazası veya buna benzer bir durumla karşılaşabilirsiniz. Ev kazası geçirme ihtimalinin çok olduğu anlardandır. Farkında olmadan siz veya evdeki bir başkası yüzünden meydana gelecek olan kaza sonucunda yaralanacaksınız. Kendinize dikkat etmeli ve ev eşyalarını sabitlemeniz gereklidir.

Size hediye olarak rimel alındığını görürseniz eğer düzenbaz çıkarcı insanın kendisi olduğunu bilmelisiniz. Çıkarları doğrultusunda çevrenizde dolaşan kişilerden birisidir. Zarar göreceksiniz ortak işler yapmanız durumun borç bataklığına sürüklenmeniz kaçınılmaz olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu