Rüya Tabirleri

Rüyada Nehir Görmek

Rüyada nehir görmek insanın şöhreti yüksek temiz kalpli ve güzel geleceğe sahip olan birisine yorumlanır. Nehirde abdest alan birisi dinine niyazına bağlı olduğuna işaret eder. Şiddetli şekilde akan nehirde oluşan dalgalar gelecekte olacak mutluluklarınızdır. Bulanık ve sakin nehirler size geleceğinizin sakin rahat olacağına işaret eder. Nehirlerin çevresi pis olduğu zaman yaşayacağınız kötülükleri anlatacaktır. Rüyalarda nehir görmek geleceğiniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Su berrak ise o zaman geleceğinizi net göreceksiniz. Arkanızdan iş çeviren kimse olmayacaktır. Büyük ve uçsuz bucaksız nehirler kendi malınızın artacağına zenginliğinize işarettir.

Rüyada nehirden su içen birisi dünyanın huzura çıkacağına ve dünyada imtihan edileceğine tabir edilir. Yaşayacaklarına karşılık daima sabırlı davranarak oluşacak her şeye tedbirli olacaktır.

Rüyayı gören kişinin fakir olması başkalarının yardımları ile yükseleceğine yorumlanır. Kısa zamanda işleri açılıp kendi işinin dahi sahibi olabilir. Saflık ve bereket anlamına gelerek rızkını helal yollardan kazanacaktır. Kötülüklerden uzak durarak ahirette dahi kendisi iyiler arasında gösterilecektir.

Para konusunda kendisini idare edebilen birisi kuracağı ailenin refahını sağlayacaktır. Uzman olduğu gibi zenginliği de oldukça fazladır. İdare edilebilir olup mutlu aileye ulaşacaktır. Huzur aile içersindeki sevgiyi ve saygıyı arttırarak kişinin kendisine olan güveni sağlar. Çocukları hayırlı evlatlar arasında gösterilip ailesini daima onurlandıracak davranışlar sergileyecektir. Anne ve babaları tarafından ailesi daima takdir edilerek herkes tarafından sevilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu