Rüya Tabirleri

Rüyada Simit Görmek

Rüyada simit görmeniz hayırlı ve kısmetli işlere başlayacağınıza tabir edilir. Hayırlara ve zenginliğe tabir edilen simit bolluk ve bekar birisi için evleneceğine yorumlanıyor. Zenginlik getireceği gibi kişinin işlerinde büyük bolluk olacaktır. Kısa zaman içersinde kendisine teklif edilecek olan iş sayesinde eline ihtiyacı olan bir sermaye geçecektir. Simit onun için fakirlikten zenginliğe geçişi olacaktır. Zenginliğe gidecek yolda kendisi gibi olan kişileri görerek onlara yardımcı olarak onlarında zengin olmasını sağlayacak. Zenginliğin simit ile birlikte evlerine gireceği huzur ayriyeten kişiyi mutlu edecektir.

Rüyada simit mala ve hayırlı nimetin geleceğinin habercisidir. Simidi yediğini gören birisi ise kazandığı parayı harcayacaktır. Birisinden alıp başkasına simit verdiğini görmesi ise bol kazançlara işaret etmektedir. Elindeki simidi sevdiklerinin yanına götürmesi onun için mutlu haberler getirecektir. Simit yiyen birisi hayır işleyeceği gibi çevresindekiler tarafından daima saygı gösterilecektir.

Simidini paylaşan birisi kan kardeş olmuş gibi değer kazanacaktır. Arkadaşlığı ve dostluğu üst sıralara çıkacaktır. Zenginliği ve mutluluğunu gösterecektir. Rüyada simit görülmesi insanları mutlu ederek geleceklerini huzur dolu geçirmelerini sağlayacaktır. Huzurlu bir geleceğin simit üzerinde bulunan susam taneleri kadar çok olacağı görülmektedir.

simit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu