Rüya Tabirleri

Rüyada Balkonda Oturmak

Rüyasında balkonda oturmak geleceğe yönelik hazırladığınız planların bu zaman içeresinde olmayacağı iki tarafında çok üzüleceğine tabir edilir.

Balkonda kendisini gören rüya sahibi son zamanlar korktuğu sorunların aşılacağına haber etmektedir. Balkonda kendisini oturmuş gören birisi ise maddi olarak fakir ise tez zamanda zengin olarak hayata daha olumlu bakacaktır. Tüccarlık ile zenginlik yolunda emin adımlar ile birlikte yürüyecektir.

Rüyasında sevdiği kişiyi balkonda oturduğunu gören birisi kalbinden onun yanına gitmek istemesi ve gidemeyeceğine işaret etmektedir. Tüm kalbi ile birlikte dilese dahi hayatta yaşadığı sorunlar bunların yok olmasına sebep olacaktır.

Rüyada boş bir balkon görülmesi ise kadın ile evliliğe işarettir. Balkonda oturan aile görülmesi ile birlikte yeni bir evliliğin olacağına işaret eder. Sevdiğiniz kızı veya erkeği görmeniz durumunda onunla izdivaç yapacağınız anlamını taşır.

Rüyasında balkondan düşen biri hataları yüzünden borçlarının artacağına yorumlanır. Balkondan düşüp yaralanan biri ise hayatında birçok şey kaybedebilir. Balkon oturmanın hayra yorumlanabileceği az rüya tabiri vardır. Balkondan düşüp ölen birinin hayatta çekeceği zorlukların ardı arkası kesilmez. Yaşadıklarından dolayı sıkıntı yaşaması da kaçınılmazdır.

Bir Yorum

  1. Rüyamda amcamın karısı ve kızını balkonda otururken gördüm.Ben de aşağıdayım ve o şekilde konuşuyoruz onlarla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu